Тонкий перевернутий пиріг Tarte Tatin

Коли ви востаннє робили щось уперше?

А щось пекли з французької кухні? Таке щоб і в міру солодко, і швидко, й не клопітно, й смачно, і щось нове? Якщо замислилися, значить, давно було або взагалі ніколи, і зараз якраз найкращий момент це виправити.

Класичний Tarte Tatin – перевернутий пиріг з карамелізованими яблуками, історію якого можна прочитати на численних ресурсах. Неймовірно смачний!

На fan-tasty-чній кухні був печений багато разів і він, але, як завжди, креативу та фантазії в нас у достатній кількості, тому сьогодні рецепт із начинкою зі слив. Кількість цукру зменшена, ніяких додаткових елементів апгрейду у вигляді кориці, ванілі, бобів тонка etc. не потрібно: і без цього всього смак та аромат неперевершені.

Приготування досить просте, набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. А детальне пояснення спеціально для безпроблемної підготовки та випікання, тому багато тексту.

Особливість: пекти потрібно в нероз’ємній, цілісній формі, щоб вся смачна карамельно-вершково маса зі сливовим соком обов’язково залишилася всередині (використана форма діаметром 24 см).

Вдячні за конструктивну критику та відгуки