Про мене

Ласкаво просимо, а також herzlich Willkommen 🙂 Дуже рада вас бачити і з задоволенням запрошую до свого fan-tasty-світу.

Давно переконалася: у будь-якій незрозумілій та зрозумілій ситуації — готуй. Фантазуй, ​​змішуй смаки, кольори, аромати, текстури, відчуття, але обов’язково – з любов’ю та фантастичний результат, відмінний настрій і радість не забаряться.

Будемо знайомі. Звати мене Юлія, народилася на сході Україні, щаслива мама доньки та сина. Тривалий час жила у Києві, зараз – з коханим чоловіком на Боденському озері в Німеччині. Дуже люблю готувати та тішити смачними стравами свою родину, близьких та друзів.

Наша родина інтернаціональна, готуємо ми з чоловіком дуже часто, креативно поєднуючи традиції української та німецької кухонь. Експериментуємо, готуємо страви різних країн. Всі fan-tasty-чні рецепти перевірені та випробувані нами особисто, я зможу відповісти на запитання щодо приготування цих страв. Дуже сподіваюся, що вам буде цікаво готувати все тут побачене. І маю надію, що страви за нашими рецептами будуть fan-tasty-тично смачними.

Пам’ятаєте рецепти мам та бабусь у зошитах, записниках чи просто на листочках? У мене вони теж є: два кулінарні блокноти, подаровані батьками в мої шкільні доінтернетівські роки, де я нотувала рецепти для своєї історії. Під час роботи над цим сайтом моя донечка попросила: мамусь, пиши, як для мене. І тут прийшла думка: кулінарні нотатки можуть бути не тільки в олсдкульному паперовому вигляді, а й в сучасному варіанті. Цей сайт – електронна кулінарна книга для моїх дітей, родини, подруг, друзів і для всіх, хто любить і має бажання смачно готувати.

Бажаю вам цікавої прогулянки сайтом, натхнення на кухні та фантастичних емоцій!
Дякую всій моїй родині, друзям, які раніше мене зрозуміли, що мені потрібно в цьому житті, і, звичайно ж, за натхнення та допомогу 🙂

image-147