Галета із сирного тіста з персиками

Summertime… Літо духмяніє персиками, ваніллю та м’ятою.

Тонке, ніжне, трохи розсипчасте тісто, багато ароматної соковитої начинки та цей фантастичний запах! До затишного сніданку або романтичної вечері, дітям і дорослим, у дорогу, під чашку кави з подругами, для сімейного свята чи пікніка з друзями. Смачний літній пиріг завжди доречний 🙂 У fan-tasty-чній пекарні саме така випічка найулюбленіша. А та, яка швидко та нескладно готується, як ця галета, взагалі фаворит.

Уявіть, наскільки це смачно з вишнями, сливами, абрикосами etc. Сьогодні ж – персик, з п’янким солодким ароматом та соковитою м’якотою, наповнений сонячним теплом, і яскрава м’ятна свіжість.

Як то кажуть, “замість тисячі слів…” – перелік інгредієнтів та сам процес приготування:

  • Сир – 120 г
  • Масло вершкове м’яке – 120 г
  • Борошно (спельтове або пшеничне) ~ 300-350 г
  • Цукор – 60 г
  • Ванільний цукор – 1 пакетик
  • Сіль – щіпка
  • Яйце – 1 шт.
  • Персики ~ 400 г
  • Свіжа м’ята для декору

image-1989

Приготування

300 г борошна просіяти…

image-1990

…і швидко розтерти зі 120 г м’якого вершкового масла руками у крихту.

image-1991

Окремо змішати до однорідної консистенції 120 г сиру, 60 г цукру, ванільний цукор та дрібку солі. На фото майже сирна маса, без грудочок, але звичайний сир теж згодиться. Просто збийте його блендером або протріть через сито.

image-1992

За допомогою міксера зі спіральними насадками або руками замісити м’яке тісто. Воно не повинно липнути до рук, але будьте обережні, якщо доведеться додавати борошно. Краще потроху підмішувати й не перетворити розсипчасту смакоту в щось подібне до класичної сухої галети.

image-1993

Тісто загорнути у плівку та прибрати до холодильнику мінімум на 1 годину. Наше прохолоджувалося 3.

Середніми шматочками нарізати 400 г персиків.

Охолоджене тісто розділити на 6 частин, розкачати коржі завтовшки приблизно 5 мм. Борошна для розкочування знадобиться зовсім мало. Розкласти нарізані персики по майбутніх галетах, залишаючи небагато місця по краях, щоб зробити красивий “рельєф”.

image-1994

Я навмисно не використовувала крохмаль для утримання соку всередині – не дуже подобається кисіль у випічці. Без нього все вдалося. Тісто відмінно тримає форму та зберігає всю ароматну та соковиту смакоту. Якщо ви все ж таки маєте сумніви, то додайте в центр кожної заготовки по 1 столовій ложці крохмалю й тільки потім кладіть фрукти.

Також краще не класти в начинку цукор (соку виділиться ще більше), а краще присипати після випічки цукровою пудрою.

А ось, власне, результат 😉

image-1995

Сонячно, смачно, фруктово та зовсім по-літньому.

Смачного!

Вдячні за конструктивну критику та відгуки